Český malíř 1. poloviny 18. století
Archanděl Michael vítězící nad ďáblem, olej/plátno fixované na druhotném plátně, 176 x 110 cm, poškozená malba (Šm)
Prohlášeno kulturní památkou
26.05.2018 - 15:00
CZK 250.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 150.000,-
Prohlášeno kulturní památkou
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |